Aangifte PB aj. 2009: geen bijlagen meer?

  • Gepost op vrijdag 12 juni 2009 om 08:01
  • door Taxtalk
  • in Actualiteit

Gepubliceerd door Ann Rasschaert, op TaxTalk.

 

aangifte.jpgBij de aangifte in de personenbelasting van aanslagjaar 2009 / inkomsten 2008, zal u een nieuw document vinden, het “begeleidend blad voor de verzending van de bijlagen”. Op het blad zelf staat wat extra uitleg: om uw aangifte rechtsgeldig in te vullen, is het niet vereist dat de bijlagen en bewijsstukken bij uw aangifte gevoegd worden, u moet ze enkel bewaren gedurende de zevenjarige termijn voorzien in artikel 315, lid 3 WIB92. Indien u toch echt bijlagen en bewijsstukken wil toevoegen, moet u dat volgens strikte richtlijnen doen, met het begeleidend blad en een inventaris.


 

Reacties

De reacties op dit bericht zijn afgesloten.



Beursblogs